Welkom bij de Amsterdamse Studentenzwemvereniging SPONS! Sinds 22 januari 1997 is SPONS dé studentenzwemvereniging van Amsterdam met de focus op water, gezelligheid en sportiviteit.
Zwemvereniging en studentenvereniging
SPONS is een zwemvereniging, maar ook een studentenvereniging. Dat betekent dat we vier keer per week de mogelijkheid hebben om lekker te trainen in het zwembad, maar daarna graag een wijntje of biertje drinken in onze stamkroeg. De beste combinatie van zwemmen en gezelligheid zijn de wedstrijden van de Nederlandse Studentenzwemcompetitie (NSZK). In deze competitie strijden alle elf studentenzwemverenigingen van Nederland tegen elkaar voor de titel ’beste studentenzwemvereniging van Nederland’. Deze legendarische weekenden beginnen altijd met een preborrel op vrijdagavond, waarna we op zaterdag onze competitieve kant laten zien tijdens de wedstrijd om vervolgens gezellig samen met alle andere studentenzwemverenigingen van Nederland te eten en daarna te feesten tot in de late uurtjes.
Activiteiten Spons
Naast trainingen en wedstrijden organiseren we tevens vele leuke activiteiten, zoals het introductieweekend, de winterSPONS, het jaarlijkse kerstdiner, schaatsen en een mooi eindfeest.
Natuurlijk wordt iedereen op de hoogte gehouden door middel van ons clubblad: het OnderSPONSje, waar de uitslagen van wedstrijden, het zwemprogramma, activiteiten, verhaaltjes van mede-SPONSen en de laatste roddels in staan.''
Contact Amsterdamse Studenten Zwem Vereniging SPONS
Sportcentrum Universum
Science Park 306
1098 XH Amsterdam
www.aszvspons.nl
bestuur@aszvspons.nl